O nas

Ponieważ kochamy światło.

Na początku było światło – tak zaczyna się historia lxpro. Już w 1986 roku Gabriel Garufo, bez wątpienia pionier w dziedzinie oświetlenia LED na rynku niemieckim, opracował pierwszą lampę LED. Dokładnie 20 lat później, ledxon Group została założona z udziałem jego syna Benjamina Garufo i grupy międzynarodowych ekspertów. Pasja do światła leży w genach rodziny Garufo i często jest zaraźliwa… Obecnie nasze kompleksowe rozwiązania oświetleniowe LED są wykorzystywane do ekspozycji towarów na półkach, w szafach chłodniczych, w witrynach sklepowych lub do oświetlania całych sklepów.

Ponieważ łączymy ludzi.

W trzech różnych lokalizacjach w Niemczech, Polsce i Chinach, ledxon Group zatrudnia szeroki i zróżnicowany wachlarz specjalistów z różnych dziedzin: sprzedaż i marketing, badania i rozwój, produkcja, automatyka, mechatronika, elektronika, ekonomia i zarządzanie. Wspieramy kreatywność, zaangażowanie, wiedzę i umiejętności. Absolutnym priorytetem jest dla nas otwartość, praca zespołowa, umiejętności społeczne i wzajemny szacunek.

Ponieważ my robimy to lepiej.

Wyjątkowa jakość produkcji opiera się na 30 latach doświadczenia oraz oddanym i kreatywnym zespole, który rozumie, czuje i żyje światłem. Zapraszamy do lepszego poznania nas.

Proszę zapoznać się z naszą produkcją. Chętnie umówimy się na spotkanie i przekonamy Państwa do naszych usług. W naszym salonie wystawowym mogą Państwo zapoznać się z naszymi możliwościami. Ponieważ przejrzystość jest podstawą naszej współpracy.