Seria CBL

Seria CBL – oświetlenie efektowe

Lampy RGB typu Wallwasher montowane są w urządzeniach jako listwa górna i dolna. W ten sposób uzyskuje się efektowne oświetlenie tylnej ściany w półce. Kolory RGB zapewniają doskonałą ekspozycję towarów zgodnie z pożądaną scenerią, służą lepszej orientacji i wydłużeniu „dwell time’u”. Wodoodporne złącza zapewniają ciągłą ochronę IP44 podczas podłączenia elektrycznego.

Oprawa CBL-RGB-BT wallwasher jest przeznaczona do oświetlenia od czoła lub spodu półki. RGB – wallwasher jest zasadniczo przeznaczony do montażu na półkach chłodniczych, ale może być również używany w innych obszarach do kolorowego oświetlenia efektowego.

Grupa produktów z serii CBL daje możliwość wyeksponowania towarów i półek, tak by znalazły się w centrum uwagi. W ten sposób poszczególne grupy produktów, takie jak produkty mleczne, produkty mięsne i wędliniarskie, sery, a nawet produkty mrożone, mogą być wyróżnione na półkach chłodniczych pożądanym kolorem, w celu nakierowania klienta, ponadto uzyskujemy klimatyczną i przyjemną atmosferę. Dzięki możliwości indywidualnego sterowania możliwe jest również realizowanie szybkich efektów reklamowych.

Oprawy CBL-RGB-BT łączą w sobie wszystkie zalety zarządzania światłem dzięki aplikacji eyeconex:
Funkcja Mesh, timer, ustawienie grupowe, ustawienie sceny, ochrona hasłem, ściemnianie przez Bluetooth, indywidualnie regulowane kolory światła przez Bluetooth.

Karta produktu

Bramka – Gateway